Marka odağı

Sanal deneme özelliği nasıl çalışır: About You

About You, alışveriş yapanların uygulamaya fotoğraf yükleyerek AI görüntü deneme özelliğiyle pan-AB kataloğundaki kıyafetleri üzerlerinde görmelerini sağlar. Bu özellik nasıl çalışır ve giyim mağazanız About You'nun platform kaynaklarına ihtiyaç duymadan aynı üst beden önizlemesini nasıl sunabilir?

luxe.shop
Vibes Hoodie

LUXE BASICS

Vibes Hoodie

$58

Try-on opens here →
About You

Kısa özet

  • About You, alışveriş uygulamasında AI görüntü deneme özelliği sunarak kullanıcıların fotoğraf yüklemesine ve katalogdaki kıyafetleri üzerlerinde görmesine olanak tanır.
  • Bu özellik About You uygulamasına özeldir ve büyük bir pan-AB moda pazaryeriyle entegre edilmiştir.
  • Barındırılan bir AI görüntü widget'ı, kendi giyim mağazanıza aynı fotoğraf gir, giysili sonuç al deneyimini tek satır kodla sunar.

Üst beden deneme neden düz fotoğrafa üstün gelir

2.3x
deneme kullanıcılarında daha yüksek dönüşüm(eMarketer, 2024)
-35% to -45%
moda denemesinde daha az iade(Focal research summary)
29
kutudan çıkar çıkmaz desteklenen dil sayısı(Photta)

About You'nun sanal deneme özelliği nasıl çalışır

About You, alışveriş uygulamasında AI görüntü deneme özelliği sunar. Alışveriş yapanlar kendi fotoğraflarını yükler; uygulama About You kataloğundan seçilen kıyafetleri fotoğraflarının üzerine işleyerek giysilerin gerçek bedenlerinde nasıl durduğunu gösterir; bir model ya da manken değil, doğrudan kendileri.

Bu özellik, çevrimiçi moda alışverişini daha kişisel ve daha az riskli kılmak amacıyla konumlandırılmıştır. About You, hızla büyüyen pan-AB moda e-perakendecilerinden biri olup ağırlıklı olarak Almanya merkezli ve Avrupa'daki pek çok pazarda faaliyet göstermektedir; deneme özelliği geniş bir alışverici tabanına yönelik olarak doğrudan uygulama deneyimine entegre edilmiştir.

About You uygulamasının AI deneme özelliğiyle yüklenen fotoğraf üzerine kıyafet işlediğini gösteren akıllı telefon ekranı
About You uygulaması, kıyafetleri alışveriş yapanın kendi yüklediği fotoğrafa işler

Küçük bir uyarı: bu özellik About You uygulamasına özeldir

About You'nun deneme özelliği, geniş mevcut kullanıcı tabanına sahip özel bir uygulamanın içinde yaşar ve iyi finansmana sahip bir e-perakendecinin ürün ve mühendislik ekipleri tarafından desteklenir. Aynı kapasiteyi sıfırdan oluşturmak, bir teknoloji ortağıyla bile, çoğu bağımsız mağazanın sahip olmadığı bir ticaret platformuna derin entegrasyon gerektirir.

Ancak altta yatan fikir oldukça basittir: alışverici bir fotoğraf yükler, AI ürünü o fotoğrafa işler. Her mağaza, bir uygulama ya da özel bir AI pipeline oluşturmadan barındırılan bir widget aracılığıyla aynı deneyimi sunabilir.

Aynı deneme özelliğini mağazanıza nasıl eklersiniz

Barındırılan bir deneme widget'ı, fotoğraf gir, giysili sonuç al deneyimini web'de, uygulama veya şirket içi AI olmadan kendi giyim ürün sayfalarınıza taşır. Photta tek bir etiket olarak kurulur:

Alışverici 'Dene' düğmesine dokunur, fotoğraf yükler ve kıyafeti doğrudan tarayıcıda üzerinde görür. Giysi ve mücevher kategorilerini kapsar, 29 dilde çalışır, alışvericinin fotoğrafını işlemden sonra siler ve siz her şeyi bir kontrol panelinden yönetip markanıza göre özelleştirirsiniz.

Yüklenen fotoğraftan markalı web tabanlı deneme sonucu gösteren giyim mağazası ürün sayfası
Kendi mağazanız, kendi markalı deneme özelliğiniz, uygulama gerekmez

Bir moda mağazası için neden kazançlıdır

Hızlı moda alışveriş yapanları pek çok seçeneği hızlıca karşılaştırır ve bir şeyin kendilerine nasıl yakışacağından emin olmadıklarında ürün sayfalarını terk eder. Üst beden deneme özelliği bu belirsizliği tam doğru anda ortadan kaldırarak alışvericinin ilgisini canlı tutar ve kasaya doğru yönlendirir.

İadeler de hızlı moda segmentinde ciddi bir maliyet kalemidir. Kıyafeti kendi fotoğrafında gören alışvericiler daha az iade yapar; çünkü evde denemek için birden fazla beden sipariş etmek yerine daha bilinçli bir karar verirler.

Deneme özelliği benimsendikten sonra moda dönüşümünün arttığını ve iade oranının düştüğünü gösteren grafik
Ürün sayfasındaki beden belirsizliğini ortadan kaldırmak satışları artırır ve iadeleri azaltır

Dakikalar içinde kurulum

business.photta.app adresine kayıt olun ve ücretsiz denemeyi başlatın (14 gün, 30 deneme). Bir anahtar oluşturun, giyim kategorisini seçin ve mağaza alan adınızı ekleyin.

Tek satırlık kodu Shopify, Wix, Squarespace veya WooCommerce temanıza yapıştırın, ürün görselinizi ve marka renginizi seçin; alışvericileriniz About You gibi kıyafetleri deneyebilir. Ücretli planlar deneme sonrasında 500 deneme için aylık $49'dan başlar.

Photta ile neler elde edersiniz

👗

Giysi odaklı AI

Üstler, elbiseler, dış giyim ve daha fazlası alışvericinin kendi yüklediği fotoğrafa işlenir; model veya manken kullanılmaz.

30 saniyede kurulum

Shopify, WooCommerce, Wix, Squarespace veya özel HTML'ye tek script etiketi. Geliştirici gerekmez.

🛡️

Gizlilik öncelikli

Alışverici fotoğrafları işlemden sonra silinir. Sonuçlar otomatik olarak sona erer. GDPR ve CCPA uyumlu.

📊

ROI kontrol paneli

Ürün bazında deneme sayılarını, dönüşüm değişimlerini ve tahmini iade tasarruflarını gerçek zamanlı görün.

SSS

About You, alışveriş uygulamasında AI görüntü deneme özelliği sunar. Alışveriş yapanlar kendi fotoğraflarını yükler; uygulama seçilen kıyafetleri AI ile fotoğraflarının üzerine işler; böylece kıyafetlerin satın almadan önce kendi bedenlerinde nasıl göründüğünü görebilirler.

Photta'yı 14 gün ücretsiz deneyin

30 deneme bizden. Ardından 500 deneme için aylık $49'dan başlayan planlar. Başlamak için kredi kartı gerekmez.

Tüm fiyatları gör

Alışvericilerinize About You deneyimini yaşatın

Mağazanıza 30 saniyede üst beden giyim denemesi ekleyin ve tereddütlerin satışa dönüştüğünü izleyin.

Ücretsiz denemeyi başlat
About You'nun Sanal Deneme Özelliği Nasıl Çalışır (ve Nasıl Eklenir) | Photta | Photta